XXII Jesienna Szkoła Endokrynologii

Szanowni Państwo, 
Drogie Koleżanki i Koledzy, 

Zapraszamy Was Wszystkich bardzo ciepło i bardzo serdecznie na coroczną Jesienną Szkołę Endokrynologii, organizowaną przez Klinikę Endokrynologii CMKP, Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Narodową Fundację Endokrynologii, w hotelu Mercure „Kasprowy" w Zakopanem w dniach 24-26 listopada 2016r. 
Organizowana przez nas od 22 lat w Zakopanem Jesienna Szkota Endokrynologii jest przeznaczona dla lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej, chorobach wewnętrznych, pediatrii, ginekologii, diabetologii i endokrynologii; w tym roku spodziewamy się 700 uczestników. 

Jak co roku Szkoła będzie składała się z dwóch części. W części pierwszej „Co nowego w Ameryce?" przedstawimy Państwu najciekawsze z wybranych tematów omawianych na corocznym zjeździe Amerykańskiego Towarzystwa Endokrynologicznego w Bostonie, MA — „ENDO — 2016" i opublikowanych w „Meet-the-Professor 2016: Endocrine Case Management". W części drugiej przedstawimy „Algorytmy postępowania diagnostyczno-terapeutycznego w endokrynologii" przygotowane przez nas na Jesienną Szkolę Endokrynologii 2016. 
Szanowni Państwo! Liczymy na Wasz aktywny udział i konstruktywną, jak zwykle, dyskusję podczas 9 planowanych sesji dydaktycznych. 
Wasza obecność, przyjazne i serdeczne nastawienie, sprawna organizacja, gościnność organizatorów oraz piękne krajobrazy okolic Zakopanego z pewnością przyczynią się do sukcesu naszego spotkania. 

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy na XXII Jesienną Szkolę Endokrynologii. 

____________________________________________________
Prof. dr hab. Stefan Zgliczyński
Prezes Narodowej Fundacji Endokrynologii im. W.Hartwiga 


Prof. dr hab. Wojciech Zgliczyński
Kierownik Naukowy Kursu CMKP
Przewodniczący Oddz. Warszawskiego
Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego 

 

INFORMACJE

  • Data: 24 – 26 listopada 2016 r.
  • Miejsce: Zakopane