VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa - Kontrowersje w nowotworach neuroendokrynnych

Szanowni Państwo, 
Drogie Koleżanki i Koledzy, 
Drodzy Przyjaciele,

serdecznie zapraszam do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "KONTROWERSJE W NOWOTWORACH NEUROENDOKRYNNYCH", która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w dniach 14-15 września 2016 roku.

Ta tradycyjnie organizowana, już po raz siódmy, konferencja będzie miała wyjątkowy charakter, gdyż odbywać się będzie jednocześnie z XXI Zjazdem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

 

Dowiedz się więcej

XXI Zjazd PTE

Szanowni Państwo, 
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Zjeździe PTE, który odbędzie się w Katowicach w dniach 15-17 września 2016. Pragniemy aby to był szczególny zjazd, na miarę XXI wieku, nie tylko ze względu na zaplanowaną tematykę naukową, ale i miejsce, do którego zapraszamy naszych Gości. Jest nim nowoczesne, Międzynarodowe Centrum Konferencyjne połączone z halą "Spodek", które jest jedynym w Polsce obiektem kongresowo-konferencyjnym, mogącym pomieścić prawie 25 000 osób.

Dowiedz się więcej

XXII Jesienna Szkoła Endokrynologii

Szanowni Państwo, 
Drogie Koleżanki i Koledzy, 

Zapraszamy Was Wszystkich bardzo ciepło i bardzo serdecznie na coroczną Jesienną Szkołę Endokrynologii, organizowaną przez Klinikę Endokrynologii CMKP, Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Narodową Fundację Endokrynologii, w hotelu Mercure „Kasprowy" w Zakopanem w dniach 24-26 listopada 2016r. 
Organizowana przez nas od 22 lat w Zakopanem Jesienna Szkota Endokrynologii jest przeznaczona dla lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej, chorobach wewnętrznych, pediatrii, ginekologii, diabetologii i endokrynologii; w tym roku spodziewamy się 700 uczestników. 

Dowiedz się więcej