KONFERENCJA ENDOKRYNOLOGICZNO-CHIRURGICZNA „Let’s work together - The Joint Endocrinological and Surgical Conference”

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Endokrynologiczno-Chirurgicznej „Let’s work together - The Joint Endocrinological and Surgical Conference” organizowanej wspólnie przez Sekcję Neuroendokrynologii i Sekcję Chirurgii Endokrynologicznej Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego w dniach 14–16 listopada 2019 roku, która odbędzie się we Wrocławiu, w Hotelu HP Parka Plaza, ul. Drobnera 11-13.

 

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Endokrynologiczno-Chirurgicznej „Let’s work together - The Joint Endocrinological and Surgical Conference” organizowanej wspólnie przez Sekcję Neuroendokrynologii i Sekcję Chirurgii Endokrynologicznej Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego w dniach 14–16 listopada 2019 roku, która odbędzie się we Wrocławiu, w Hotelu HP Parka Plaza, ul. Drobnera 11-13.

Na Konferencji zostaną przedstawione najnowsze osiągnięcia naukowe z uwzględnieniem interdyscyplinarnego podejścia zachowawczo-chirurgicznego do diagnostyki i leczenia różnych schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego w aspekcie praktycznym.

Cieszymy się na spotkanie i mamy nadzieję, że Konferencja przyniesie wiele pozytywnych wrażeń zarówno naukowych jak i towarzyskich.

z wyrazami głebokiego szacunku
prof. dr hab. Marek Bolanowski
prof. dr hab. Marcin Barczyński

 

Zapraszamy na stronę konferencji.

Pobierz program

Zarejestruj się

INFORMACJE

  • Data: 14 – 16 listopada 2019 r.
  • Miejsce: Wrocław